ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Кісілевич Роман Юрійович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

29.03.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 109
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 

БЕЛЗЬКА МІСЬКА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 чергова сесія  VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
 
Від __ березня 2024 року                     м.Белз                                   № проєкт
 
Про надання дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва
 
Керуючись ст.ст. 12,22,81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст.ст. 3,5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст.25, 55 Закону України, «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Белзька міська рада Львівської області,-
ВИРІШИЛА:
  1. Надати Троцюку Дмитру Мироновичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Белзької міської ради Червоноградського району Львівської області в розмірі середньої частки (паю) (3,28 умовних кадастрових гектарів).
  2. Рекомендувати Троцюку Дмитру Мироновичу звернутись в ліцензовану землевпорядну організацію для виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).
3.       Розроблену та погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою подати  на розгляд сесії Белзької міської  ради Львівської області.
4.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.
 
Міський голова                                               Оксана  БЕРЕЗА